Skip to content

درباره برقتو

نخستین پلتفرم خدمات خرده‌فروشی برق

زیرساخت برقتو به صاحبین صنایع و سازمان هایی که نیازمند عقد قرارداد دو جانبه خرید برق هستند؛ کمک می‌کند تا بتواند متناسب با نیاز فعالیت خود و همچنین براساس شیوه پرداخت دلخواه خود، نسبت به تهیه برق مصرفی اقدام کنند.

همچنین، با توجه به رویکردهای پرداخت در نظر گرفته شده برای تسویه حساب در این سامانه، کسب و کارهایی که قبلا حداقل یکبار به خرید برق پرداخت کرده‌اند، می‌توانند اقدام به فعال‌سازی پرداخت اعتباری و تسویه حساب مدت‌دار نمایند. این امکان به آنها می‌دهد که سقف اعتباری و مدت زمان تسویه حساب را بر اساس ترجیحات خود تعیین کرده و از این خدمات بهره‌مند شوند. سقف اعتبار در این حالت تا یک سال از تاریخ فعال‌سازی حساب معتبر خواهد بود.

الگوریتم‌های هوشمند، برای افرادی که به اطلاعات کافی در مورد میزان مصرف، مدل‌های محاسبه تعرفه برق منطقه‌ای یا تخفیف‌های سیستم در سررسیدهای مختلف نمی‌رسند، به عنوان یک ابزار با هوش مصنوعی، بهبود می‌بخشد و کمک می‌کند تا بهترین گزینه را انتخاب کنند.

آخرین اخبار

ما به التفاوت اجرای مقررات چیست؟

مابه التفاوت اجرای مقررات در قبض برق چیست؟

مشترکان صنعتی در صورت مصرف برق بیش از یک مگاوات، باید مازاد آن را از طریق بورس یا قراردادهای دوجانبه تامین کنند تا مشمول جریمه نشوند. نحوه محاسبه بهای مازاد برق در این گزارش کاماپرس توضیح داده شده است.
ترانزیت چیست؟

ترانزیت چیست؟ تعرفه ترانزیت در قبض برق چطور محاسبه می شود؟

هزینه ترانزیت برق، مبلغی است که صنایع بابت استفاده از خطوط انتقال برق باید بپردازند. کاماپرس در این گزارش به بررسی کامل هزینه ترانزیت در قبض برق و نحوه کاهش آن پرداخته است.
عوارض برق چیست؟

عوارض برق چیست؟ عوارض برق چطور محاسبه میشود؟

عوارض برق چیست؟ با توجه به اضافه شدن عوارض برق به قبوض جدید برق در مقاله به نحوه محاسبه آن خواهیم پرداخت.